Ansatte

Jæren Regnskap jobber for å gi deg et bedre tilbud og en høyere servicegrad. Staben består av 15 høyt kvalifiserte medarbeidere med lang og bred erfaring, som kontinuerlig oppdateres og kurses på fagområder som er relevant i vårt yrke. Vi trives på - og med jobben. Dette har gitt oss en stabil arbeidskraft som er personlig engasjert i våre kunder og deres utfordringer.
rune
Rune Stakkeland
Partner / autorisert regnskapsfører / daglig leder
Tlf: 51 78 86 61
rune@j-regnskap.no
oddmund2
Oddmund Wiig
Partner / autorisert regnskapsfører
Tlf: 51 78 86 65
oddmund@j-regnskap.no
magnar
Magnar Espedal
Partner / autorisert regnskapsfører
Tlf: 51 78 86 56
magnar@j-regnskap.no
torill
Torill Skjæveland Hodne
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 51 78 86 58
torill@j-regnskap.no
kle 3119v3
Kari Olaug Vik
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 51 78 86 57
kari@j-regnskap.no
kle 5035web
Anita Fjellheim
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 51788669
anita@j-regnskap.no
kle 5023web
Magnor Wiig
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 51788662
magnor@j-regnskap.no
mette
Mette Helland Lund
Regnskapskonsulent
Tlf: 51 78 86 60
mette@j-regnskap.no
marit
Marit Karin Nygård
Regnskapskonsulent
Tlf: 51 78 86 64
marit-karin@j-regnskap.no
kirsti
Kirsti Bøe Ræg
Regnskapskonsulent
Tlf: 51 78 86 71
kirsti@j-regnskap.no
kle 5049web
May Kristin Mæland Langerud
Regnskapskonsulent
Tlf: 51788667
may.kristin@j-regnskap.no
helene
Helene Wiig Norås
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 51 78 86 59
helene@j-regnskap.no
bente
Bente Iren Rimestad
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 51 78 86 68
bente@j-regnskap.no
solveig
Solveig Marie Tjosevik
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 51 78 86 63
solveig@j-regnskap.no
siv
Siv Velde
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 51 78 86 72
siv@j-regnskap.no
Regnskap-Norge-Logo
post@jaeren-regnskap.no
51 78 86 50
Jærveien 530, Postboks 184
4358 Kleppe
footer-tlf
footer-brev
footer-pin
Medlem av
Kontakt oss
Tjenester
Jærveien 530, Postboks 184
4358 Kleppe
post@j-regnskap.no
Personvernerklæring